KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13185138
nr 1318 5138
Ã…ke Holm
(1900-1980), Sverige
Träsnitt, 9st, Signerad. Motivet: 16x22 cm
Åke Holm, född 1900, död 1980, svensk keramiker och skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:09:05
6/4 18:34:30